Zalazłam swój sposób na TE dni

Natracare z Unsplash
Natracare z Unsplash

Zawsze, kiedy nadchodzą te dni czuje się okropnie, nigdzie nie chce wychodzić i ogrania mnie niepokój.

Czy ktoś zobaczy, że nadeszły te ciężkie dla mnie dni ?

Miesiączka to trudny czas dla kobiet, jedne znoszą go lepiej inne gorzej, oprócz towarzyszącym im bólom zaburzone jest poczucie naszej czystości. Potrzebujemy w tym okresie czuć się pewnie i móc chodzić z uniesioną głową.

Długo szukałam odpowiednich produktów, które dodadzą mi pewności podczas okresu i w końcu znalazłam.

Tampon z aplikatorem z firmy O.B., to dzięki nim czuję komfortowo.

Aplikacja jest bardzo prosta, dlatego nadają się dla kobiet dojrzałych, jak i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dorosłością. Aplikator zapewnia odpowiednie umiejscowienie tamponu, a także usprawnia cały proces zachowując przy tym pełną higieniczność. Jego innowacyjna budowa powoduje, że wszystko jest suche i czyste.

Oprócz prostej aplikacji firma O.B. wychodzi do nas kobiet z szeroką gamą produktów dostosowanych do wieku. Oczywiście oprócz wielkości tamponów, marka ta ma też produkty dostosowane do pory dnia, specjalny tampon PROCOMFORT NIGHT ze skrzydełkami dają poczucie bezpieczeństwa przez całą noc, dzięki nim, gdy rano otworzysz swoje oczy będziesz czuła się czysto i świeżo.

Dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, które nie są przekonane do aplikatorów, a chciałby przez te kilka trudnych dni czuć się komfortowo O.B. zaprojektowało klasyczne tampony o różnej chłonności, dla tych z nas które potrzebują jej bardziej też coś się znajdzie.

Na stronie http://myob.pl w zakładce odkryj tampony O.B. istnieje możność zamówienia darmowej próbki, więc każdy może skorzystać, przetestować i samemu ocenić, ale ja i tak wiem, że będziecie zachwycone. Oprócz tego zachęcam wszystkich do przejrzenia strony producenta, gdyż jest tam wiele przydatnych informacji odnośnie do aplikowania, porównania z podpaskami, a także dzięki zawartym tam treścią możecie dopasować odpowiednie tampony dla was. Stronę polecam w szczególnością młodym kobietkom, które nie mają doświadczenia i z pewnością szukają informacji, które pomogą im przebrnąć przez początkowo wydawałoby się trudny okres naszego kobiecego życia, ale mogę wam powiedzieć z ręką na sercu, że to dopiero podnóże tej stromej góry, jaką jest babskie życie.

Moje życie na prawdę się zmieniło, poczucie komfortu, świeżości, każdego dnia bez znaczenia na porę. Kiedyś mogłam zapomnieć o białych spodniach albo letnich białych sukienkach podczas okresu, a dziś ?

Dzisiaj chodzę, w czym chce i nie martwię się, że dam plamy.

Tekst partnera

*Treści zawarte na serwisie Jadiabetyk.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Jadiabetyk.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: