Poznaj soczewki Acuvue

Lensabl z Unsplash
Lensabl z Unsplash

Soczewki kontaktowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które pragną zadbać o komfort widzenia na najwyższym poziomie. Jest to rozwiązanie dużo łatwiejsze w codziennym użytkowaniu niż tradycyjne okulary, ponieważ nie koliduje z uprawianiem różnego rodzaju sportów, nie wiąże się z parowaniem, a ponadto umożliwia o wiele lepsze widzenie w każdej sytuacji. Warto sięgać po sprawdzone wyroby uznanych na rynku producentów, do których bez wątpienia można zaliczyć Acuvue: https://www.acuvue.pl/

Czym wyróżniają się soczewki Acuvue?

Soczewki kontaktowe jednodniowe bądź dwutygodniowe doskonale sprawdzą się u osób odczuwających zmęczenie oczu związanie z intensywnym korzystaniem z elektronicznych urządzeń bądź pracy w wymagających warunkach. Dostępne są one w opakowaniach liczących 30 bądź 90 sztuk. Na uwagę zasługuje fakt, że soczewki te blokują ponad 98 procent promieniowania UVB oraz 85 procent promieniowania UVA. Nie jest to jednak jedyna propozycja tego producenta.

Inne rodzaje soczewek znanej marki

Soczewki można dobierać nie tylko ze względu na czas ich noszenia, ale również na wadę wzroku. Producent oferuje modele przeznaczone do korekcji nadwzroczności oraz krótkowzroczności, jak również dedykowane osobom cierpiącym na astygmatyzm. Również osoby zmagające się z prezbiopią mogą liczyć na egzemplarze odpowiednie dla siebie. Każda osoba zainteresowana ofertą, która pragnie zamienić tradycyjne rozwiązanie na praktyczne soczewki, z pewnością znajdzie wśród szerokiego wyboru produktów opcję odpowiednio dopasowaną do własnych potrzeb.

Tekst sponsorowany

*Treści zawarte na serwisie Jadiabetyk.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Jadiabetyk.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: